Niemcy, półtalar, 1627
Zakończenie: 28-09-2023 22:20:40
Niemcy, półtalar, 1627
378048
Opis: | Niemcy - Bawaria - Maksymilian I (elektor) (1598–1651), półtalar, 1627, Monachium, Aw: Ukoronowana, pięciopolowa tarcza herbowa podtrzymywana przez lwy, data przedzielona koroną, MAXIMIL COM PAL R H VT BAV DVX S R I ARCHID AP ET ELECT, Rw: Madonna z dzieciątkiem, CLYPEVS OMNIBVS IN TE SPERANTIBVS |
Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 14.37 g, rzadkie, patyna |
Literatura: | Hahn 104, Witt. 910 |
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 77