Austria, talar, 1687
Zakończenie: 28-09-2023 22:17:00
Austria, talar, 1687
378054
Opis: | Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Jan Ernest graf Thun i Hohenstein (1687–1709), talar, 1687, Salzburg, Aw: Madonna z Dzieciątkiem, poniżej owalna tarcza herbowa, nad którą kapelusz z chwostami, legenda, Rw: Święty Rupert w biskupich regaliach, legenda |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 29.20 g, lekko przetarty, bardzo ładny, uszkodzenie przy głowie św. Ruperta |
Literatura: | Davenport 3510, Probszt 1794, Zöttl 2160 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 92