Śląsk, 3 krajcary, 1614
Zakończenie: 28-09-2023 22:15:40
Śląsk, 3 krajcary, 1614
377996
Opis: | Śląsk - księstwo nyskie biskupów wrocławskich - Karol Austriacki (1608–1624), 3 krajcary, 1614, Nysa, na awersie CAR D G ARC (3)... |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, lekkie podgięcie |
Literatura: | E.-M. 364, F.u.S. 2594, Kop. 6795 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 88