Śląsk, 3 krajcary, 1670 CB
Zakończenie: 28-09-2023 22:15:00
Śląsk, 3 krajcary, 1670 CB
377998
Opis: | Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Krystian Wołowski (1639–1673), 3 krajcary, 1670 CB, Brzeg, końcówki legend DVX SIL / & WOLAVI |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | E-M. 253, F.u.S. 1936 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 68