Pomorze, podwójny szeląg, 1628

Rozpoczęcie: 18-09-2023 18:00
Zakończenie: 28-09-2023 22:13:20

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2023 22:13:20
378481
Opis: Pomorze - Zjednoczone księstwo pomorskie - Bogusław XIV (1620)-(1625–1637), podwójny szeląg, 1628, Szczecin, na awersie rozeta / na rewersie haki
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, krążek z końcówki blaszki, minimalnie ugięty
Literatura: Gib-Wit BGXIV.ps.28.1, Hildisch 366, Olding 234, Slg. Hahn 1327

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 49