Pomorze, półtorak (Reichsgroschen), 1617
Zakończenie: 28-09-2023 22:12:40
377991
Opis: | Pomorze - Księstwo szczecińskie - Franciszek I (1602)-(1618–1620), półtorak (Reichsgroschen), 1617, Koszalin, gryf bez korony |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | ładnie zachowane, patyna |
Literatura: | Olding 151a, Hidlisch 239 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 70