Polska, 50 złotych, 1972

Rozpoczęcie: 18-09-2023 18:00
Zakończenie: 28-09-2023 21:50:00
Polska, 50 złotych, 1972

Polska, 50 złotych, 1972

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2023 21:50:00
378019
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 50 złotych, 1972, Warszawa, Fryderyk Chopin, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, stemple lustrzane, nakład 14.620 sztuk, moneta w niebieskim pudełku NBP, patyna, przetarte
Literatura: Parchimowicz P325a

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 34