Polska, 1.000 złotych, 1988

Rozpoczęcie: 18-09-2023 18:00
Zakończenie: 28-09-2023 21:48:20
Polska, 1.000 złotych, 1988

Polska, 1.000 złotych, 1988

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2023 21:48:20
378007
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 1.000 złotych, 1988, Warszawa, XIV Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej - Włochy 1990, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, nakład 7.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, pojedyńcze mikroryski
Literatura: Parchimowicz P496a

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 33