Polska, 10 groszy polskich, 1825 IB
Zakończenie: 28-09-2023 21:28:00
377918
Opis: | Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 10 groszy polskich, 1825 IB, Warszawa |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Bitkin 853, H-Cz. 3586, Plage 86, Berezowski 3 zł |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 58