Polska, tymf (złotówka), 1663 AT
Zakończenie: 28-09-2023 21:22:40
377912
Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, tymf (złotówka), 1663 AT, Kraków, SERVATA SALVS na awersie, ARG na rewersie |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Kop. 1780, Szłapinskij 72 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 89