Polska, trojak, 1595
Zakończenie: 28-09-2023 21:19:20
Polska, trojak, 1595
378586
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, trojak, 1595, Wilno, data rozdzielona herbami Chalecki i Prus (Jana Isajkowskiego, kierownika mennicy wileńskiej) |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Iger V.95.3.a (R), Ivanauskas 5SV43-21 (R) |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 87