Niemcy, denar, X/XI w.
Zakończenie: 28-09-2023 21:04:40
Niemcy, denar, X/XI w.
378374
Opis: | Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo, denar, X/XI w., Aw: Krzyż, w każdym kącie kulka, legenda; Rw: S / COLONIA / A |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 19.2 mm, 1.21 g |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 45