Mołdawia, półgrosz
Zakończenie: 28-09-2023 21:03:40
Mołdawia, półgrosz
377939
Opis: | Mołdawia - Stefan II (1433–1447), półgrosz, Aw: Głowa wołu, po bokach rozeta i półksiężyc, nad rogami gwiazda, Rw: Tarcza z pasami i siedmioma liliami |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | bilon, 14.8 mm, 0.38 g, patyna |
Literatura: | MBR 521 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 59