wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław – Banknoty polskie i wzory, Tom I i II, Wydanie II, Warsza..

Rozpoczęcie: 18-09-2023 18:00
Zakończenie: 28-09-2023 20:00:40

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2023 20:00:40
377646
Opis: wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław – Banknoty polskie i wzory, Tom I i II, Wydanie II, Warszawa 2023
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 521 + 643 strony, twarda oprawa, format B5, nakład 900 sztuk

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 180