literatura numizmatyczna, Katalog 47 aukcji WCN, 4.11.2011

Rozpoczęcie: 18-09-2023 18:00
Zakończenie: 28-09-2023 20:00:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-09-2023 20:00:20
92336
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog 47 aukcji WCN, 4.11.2011
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 115 stron formatu A4, oprawa kartonowa lakierowana, 440 pozycji wybranych z bardzo bogatego zbioru Janusza Lucow, często ilustrowane w katalogu kolekcji Lucow autorstwa Jerzego Koziczyńskiego, pozycje ukazujące przekrojowo historię polskich banknotów od czasów Stanisława Augusta Poniatowskiego po wczesne lata Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, niewielkie zgięcia prawego górnego narożnika okładki i grzbietu

Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 88