Zakończenie: 21-09-2023 20:00 ÷ 22:45
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Niderlandy, odważnik do 1/2 nobla, XV–XVI w.
377621
| III |
85 zł szac. 40 zł 74 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niderlandy, odważnik do 1/2 reaala, XVI w.
377629
| III/IV |
85 zł szac. 60 zł 81 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niderlandy, odważnik monetarny, ok. 1615
377632
wykonawca: Andries Caers, na jednej stronie nabite trzy p... | III |
55 zł szac. 60 zł 78 wyświetleń |
0 | zakończona | |
377633
55 zł szac. 50 zł 137 wyświetleń |
0 | zakończona | |
377634
wykonawca: Andries Caers, na jednej stronie nabite dwa pi... | III- |
46 zł szac. 30 zł 78 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, odważnik monetarny do Goldguldena, początek XVI wieku
377420
| III/IV |
95 zł szac. 50 zł 169 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Węgry, odważnik do węgierskiego guldena, XVI–XVII w.
377628
| III |
95 zł szac. 60 zł 96 wyświetleń |
0 | zakończona | |
odważnik
377625
odważnik z nabitą puncą (korona) | III |
46 zł szac. 30 zł 116 wyświetleń |
0 | zakończona | |
odważnik monetarny, XV/XVI w.
377630
punca z literą B | III |
44 zł szac. 40 zł 63 wyświetleń |
0 | zakończona | |
odważnik monetarny, XVII–XVIII w. (?)
377631
na odważniku nabite pięć pierścieni | III/III- |
55 zł szac. 50 zł 119 wyświetleń |
0 | zakończona |