Polska, Millenium 1966, 1966

Rozpoczęcie: 11-09-2023 18:00
Zakończenie: 21-09-2023 22:44:40
Polska, Millenium 1966, 1966

Polska, Millenium 1966, 1966

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2023 22:44:40
377490
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Millenium 1966, 1966, Postać Mieszka I z mieczem i krzyżem, po lewej Orzeł, niżej MIESZ / KO I / MILLENIUM / 966 / 1966
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz lany, 90.6 x 147.2 mm, 980.82 g

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 41