Niemcy, Fryderyk Chopin

Rozpoczęcie: 11-09-2023 18:00
Zakończenie: 21-09-2023 22:40:20
Niemcy, Fryderyk Chopin

Niemcy, Fryderyk Chopin

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2023 22:40:20
377487
Opis: Niemcy, Fryderyk Chopin, Norymberga, Popiersie w lewo, w dolnej części sygnatura LAUER, u góry GEB. 8. FEBR. 1819 GEST. 17. OKT. 1849, na dole FR. CHOPIN, srebrna plakieta w srebrzonej ramce
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, mosiądz srebrzony, 51.7 x 89.0 mm, 21.68 g

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 51