Polska, ort, 1661 DL

Rozpoczęcie: 11-09-2023 18:00
Zakończenie: 21-09-2023 21:02:20
Polska, ort, 1661 DL

Polska, ort, 1661 DL

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2023 21:02:20
377844
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - miasto Gdańsk, ort, 1661 DL, Gdańsk, końcówki legend PR / GEDANENSIS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, krążek z końcówki blaszki
Literatura: Kop. 7626 (R1), CNG 289.IIa, Parchimowicz Orty 1661/2, Shatalin G61-I-2, Tyszkiewicz 1.50 mk

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 150