Polska, ort, 1623

Rozpoczęcie: 11-09-2023 18:00
Zakończenie: 21-09-2023 20:51:20
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2023 20:51:20
377824
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1623, Bydgoscz, końcówka legendy awersu PRV M
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: minimalnie niecentryczny, patyna
Literatura: Shatalin B23-VI-8

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 306