wydawnictwa polskie, Wolski Cezary – Miedziane szelągi Jana Kazimierza Wazy, Lublin 2016, ISBN ..

Rozpoczęcie: 11-09-2023 18:00
Zakończenie: 21-09-2023 20:02:20

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2023 20:02:20
377602
Opis: wydawnictwa polskie, Wolski Cezary – Miedziane szelągi Jana Kazimierza Wazy, Lublin 2016, ISBN 9788394578411
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 528 stron formatu B5, oprawa twarda, bogato ilustrowany, bardzo szczegółowy i bogato ilustrowany katalog miedzianych szelągów Jana Kazimierza

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 389