wydawnictwa polskie, Borys Paszkiewicz - Pieniądz Górnośląski w średniowieczu; Lublin 2000

Rozpoczęcie: 11-09-2023 18:00
Zakończenie: 21-09-2023 20:01:00

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2023 20:01:00
377926
Opis: wydawnictwa polskie, Borys Paszkiewicz - Pieniądz Górnośląski w średniowieczu; Lublin 2000
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 386 str, i 19 tablic formatu B5, twarda oprawa lakierowana, jedna z najważniejszych prac dotyczących polskich monet średniowiecznych

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 143