Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1922
Zakończenie: 13-07-2023 22:22:20
372545
| Opis: | Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1922, Filadelfia, typ Peace |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, 26.70 g, moneta czyszczona, uszkodzenia obrzeża |
| Literatura: | KM 150 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 50