Rosja, rubel, 1834 СПБ НГ
Zakończenie: 13-07-2023 22:15:40
Rosja, rubel, 1834 СПБ НГ
372750
| Opis: | Rosja - Mikołaj I (1825–1855), rubel, 1834 СПБ НГ, Petersburg |
| Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, uszkodzenie na obrzeżu |
| Literatura: | Adrianov 1834в, Bitkin 161 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 97