Niemcy, 1 pesa, 1890 (AH 1307)
Zakończenie: 13-07-2023 22:04:20
372763
| Opis: | Niemcy - Niemiecka Afryka Wschodnia, 1 pesa, 1890 (AH 1307), Berlin |
| Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna, bardzo ładnie zachowana moneta |
| Literatura: | AKS 618, Jaeger 710 |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 73