Niemcy, 3 marki, 1911 A
Zakończenie: 13-07-2023 22:03:00
Niemcy, 3 marki, 1911 A
372776
| Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 3 marki, 1911 A, Berlin, 100-lecie Uniwersytetu we Wrocławiu / Jahrhundertfeier der Universität Breslau |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna, piękne |
| Literatura: | AKS 138, Jaeger 108 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 53