Niemcy, talar (Vereinstaler), 1867 A
Zakończenie: 13-07-2023 21:58:20
371401
| Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm I (1861–1888), talar (Vereinstaler), 1867 A, Berlin |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | AKS 99, Davenport 782, Thun 270 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 111