Łotwa, 2 łaty, 1925
Zakończenie: 13-07-2023 21:52:40
Łotwa, 2 łaty, 1925
372527
| Opis: | Łotwa - Republika Łotewska (1918–1940), 2 łaty, 1925, Londyn |
| Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | patyna, pięknie zachowane |
| Literatura: | KM 8, Parchimowicz 10a |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 55