Litwa, 10 litów, 1938
Zakończenie: 13-07-2023 21:50:00
Litwa, 10 litów, 1938
372523
| Opis: | Litwa - Republika (1918–1940), 10 litów, 1938, Kowno, Prezydent A. Smetona – 20. rocznica Republiki |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Ivanauskas 10PR5-5, Parchimowicz 14 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 68