Francja, 100 franków, 1996
Zakończenie: 13-07-2023 21:47:20
Francja, 100 franków, 1996
372398
| Opis: | Francja - V Republika (od 1958), 100 franków, 1996, Paryż, Pomniki architektury - Wielki Pałac w Brukseli |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, ok. 22.2 g, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu, patyna |
| Literatura: | KM 1142 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 67