Polska, 2 złote, 1925
Zakończenie: 13-07-2023 20:56:20
Polska, 2 złote, 1925
372347
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 złote, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami, odmiana z kropką po dacie |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | czyszczone, uszkodzenie na obrzeżu |
| Literatura: | Parchimowicz 109d |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 69