Polska, 10 złotych, 1939
Zakończenie: 13-07-2023 20:50:00
Polska, 10 złotych, 1939
372837
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1939, Warszawa, Józef Piłsudski |
| Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | przetarte, miejscowa patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 124f |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 57