Polska, 10 złotych, 1937
Zakończenie: 13-07-2023 20:47:40
Polska, 10 złotych, 1937
372844
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1937, Warszawa, Józef Piłsudski |
| Stan zachowania: | II+/I-, Nearly Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 124d |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 54