Polska, szóstak, 1665
Zakończenie: 13-07-2023 20:37:00
Polska, szóstak, 1665
372745
| Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety litewskie, szóstak, 1665, Wilno |
| Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Ivanauskas 7JK8-2, Kop. 3622 (R1) |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 112