Polska, złotówka (tymf), 1665 AT
Zakończenie: 13-07-2023 20:36:20
372743
| Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, złotówka (tymf), 1665 AT, Bydgoszcz, data na rewersie, SERVATA SALVS w legendzie awersu |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Kop. 1788 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 61