Polska, ort, 1623
Zakończenie: 13-07-2023 20:33:40
Polska, ort, 1623
371424
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, PRV M w legendzie awersu |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Shatalin B23-VI-4 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 78