Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Schnabelpferd, ok. II w. pne
Zakończenie: 13-07-2023 20:11:40
372705
| Opis: | Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Schnabelpferd, ok. II w. pne, Aw: Stytlizowana głowa w prawo, Rw: Stylizowany koń w lewo |
| Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 22.2 mm, 8.01 g, zielony nalot na rewersie |
| Literatura: | Slg Lanz 666–670 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 82