wydawnictwa polskie, Kowalski Marian – Medale, odznaki, biżuteria, numizmatyka i filatelistyka ..
Zakończenie: 13-07-2023 20:06:20
372871
| Opis: | wydawnictwa polskie, Kowalski Marian – Medale, odznaki, biżuteria, numizmatyka i filatelistyka powstania styczniowiego, Międzyrzec Podlaski 1987, ISBN 8300023259 |
| Stan zachowania: | I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | 62 strony formatu B5, miękka oprawa, okładka złamana w pionie, ilustrowany katalog monet i medali związanych z powstaniem styczniowym |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 65