wydawnictwa polskie, Maria Stahr – Medale Wazów w Polsce 1587-1668, Ossolineum 1990, ISBN 83040..
Zakończenie: 13-07-2023 20:05:20
372872
| Opis: | wydawnictwa polskie, Maria Stahr – Medale Wazów w Polsce 1587-1668, Ossolineum 1990, ISBN 8304033054 |
| Stan zachowania: | I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | 247 stron formatu B5, miękka oprawa, 128 ilustracji w tekście |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 52