wydawnictwa polskie, Plage Karol – Monety bite dla Królestwa Polskiego w latach 1815-1864 i mon..
Zakończenie: 13-07-2023 20:03:40
372866
| Opis: | wydawnictwa polskie, Plage Karol – Monety bite dla Królestwa Polskiego w latach 1815-1864 i monety bite dla miasta Krakowa w roku 1835; Warszawa 1972 (reprint PTA) |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | 42 strony + 38 tablic + posłowie, format B5, miękka oprawa |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 75