wydawnictwa polskie, Stanisław hr. Walewski - Trojaki koronne Zygmunta III od 1588 do 1624, Kra..
Zakończenie: 13-07-2023 20:02:40
372875
| Opis: | wydawnictwa polskie, Stanisław hr. Walewski - Trojaki koronne Zygmunta III od 1588 do 1624, Kraków 1884; reprint PTA 1970 |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | 225 stron i 19 tablic formatu ok. B5, mięka oprawa |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 187