wydawnictwa polskie, Kubiak Stanisława – Monety pierwszych Jagiellonów (1386-1444), Ossolineum ..
Zakończenie: 13-07-2023 20:02:20
372880
| Opis: | wydawnictwa polskie, Kubiak Stanisława – Monety pierwszych Jagiellonów (1386-1444), Ossolineum 1970 |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | 256 stron i 17 tablic formatu B5, mapy i szkice, miękka oprawa |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 203