pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 26-06-2023 18:00
Zakończenie: 06-07-2023 20:00 ÷ 22:52
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, zestaw nadruków okolicznościowych na banknotach 50 złotych, 1.07.1948
371043
wykonanych przez PTN, serie EL
I/I-

390 zł

szac. 60 zł

102 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, 2 marki, 1888 A
Niemcy, 2 marki, 1888 A
371339

390 zł

szac. 300 zł

68 wyświetleń

0 zakończona
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1880 S
371931
typ Morgan

390 zł

szac. 250 zł

94 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 500 złotych, 1.03.1940
372329
VI

400 zł

szac. 100 zł

50 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 1/8 écu, 1589 T
Polska, 1/8 écu, 1589 T
372001
tytulatura królewska przy krzyżu

400 zł

szac. 400 zł

71 wyświetleń

0 zakończona
Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1641
372172

400 zł

szac. 300 zł

45 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 2.000.000 złotych, 14.08.1992
370523

410 zł

szac. 200 zł

30 wyświetleń

0 zakończona
Polska, asygnata na 100 rubli, 1.11.1918
209834
seria P, numeracja 228087
IV

410 zł

szac. 120 zł

43 wyświetleń

0 zakończona
Pomorze Zachodnie, denar jednostronny, XIII/XIV w.
369319
Trzy wieże z blankami

410 zł

szac. 70 zł

107 wyświetleń

0 zakończona
Polska, szeląg, 1539
Polska, szeląg, 1539
372290
II-/III+

410 zł

szac. 150 zł

102 wyświetleń

0 zakończona