Polska, Universitas Jagiellonica Cracoviensis
Zakończenie: 06-07-2023 22:51:20
372010
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Universitas Jagiellonica Cracoviensis, Aw: Układ słoneczny, wokół UNIVERSITAS JAGIELLONICA - CRACOVIENSIS, Rw: Układ słoneczny, przez środek pas z postaciami ludzkimi, po lewej punca B. CHROMY, projektował Bronisław Chromy |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz lany, 86.6 mm, 275.72 g |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 71