Polska, Gaude Mater Polonia, 1978
Zakończenie: 06-07-2023 22:50:00
371924
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - Mennica Warszawska, Gaude Mater Polonia, 1978, Częstochowa, Aw: Półpostać Papieża w lewo, trzymającego krzyż, JAN PAWEŁ II - 16.X.1978, Rw: Herb papieski, GAUDE MATER POLONIA, na obrzeżu punca srebra oraz punca producenta, medal projektu Stanisławy Wątróbskiej, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych Veritas w Częstochowie |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 925, 35.7 mm, 26.38 g, lekko przetarty, miejscowa patyna |
Literatura: | Grabowski 0019, Nestorowicz 21 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 48