Rosja, 2 kopiejki, 1800 EM
Zakończenie: 06-07-2023 22:32:00
Rosja, 2 kopiejki, 1800 EM
371880
Opis: | Rosja - Paweł I (1796–1801), 2 kopiejki, 1800 EM, Jekaterinburg |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Bitkin 116, Brekke 79 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 34