Niemcy, 2 marki, 1933 D
Zakończenie: 06-07-2023 22:29:00
Niemcy, 2 marki, 1933 D
371349
Opis: | Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 2 marki, 1933 D, Monachium, 450. rocznica urodzin Marcina Lutra / Zum 450. Geburstag von Martin Luther |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | AKS 92, Jaeger 352 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 29