Niemcy, 1 krajcar, 1834
Zakończenie: 06-07-2023 22:24:00
Niemcy, 1 krajcar, 1834
371817
Opis: | Niemcy - Hesja - Darmstadt - Ludwik II (1830–1848), 1 krajcar, 1834, Darmstadt |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, ładnie zachowana moneta |
Literatura: | AKS 114 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 45