Mongolia, 1 tugrik, 1925
Zakończenie: 06-07-2023 22:22:00
Mongolia, 1 tugrik, 1925
371960
Opis: | Mongolia, 1 tugrik, 1925, Leningrad |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 20 g, patyna, nakład 400.000 sztuk |
Literatura: | KM 8 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 37