Meksyk, 5 peso, 1948 Mo
Zakończenie: 06-07-2023 22:20:00
Meksyk, 5 peso, 1948 Mo
371908
Opis: | Meksyk - Republika (od 1821), 5 peso, 1948 Mo, Meksyk |
Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, 29.94 g, miejscowa, delikatna patyna |
Literatura: | KM 465 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 35